آخرین اخبار

بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و صنایع سرمایشی و گرمایشی مشهد 1397/03/20

دعوت از تمامی متخصصین و علاقه مندان صنعت تاسیسات به بازدید از غرفه شرکت صنعتی شوفاژکار در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و صنایع سرمایشی و گرمایشی استان خراسان و شهر مشهد

بیست و یکمین نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی تبریز 1397/01/27

دعوت از تمامی متخصصین و علاقه مندان صنعت تاسیسات به بازدید از غرفه شرکت صنعتی شوفاژکار در بیست یک امین نمایشگاه بین المللی حرارتی، برودتی و سیستم های  تهویه شهر تبریز.

شوفاژکار تندیس نقره ای حمایت از مصرف کنندگان را دریافت کرد 1396/12/02

شرکت صنعتی شوفاژکار  برای سومین سال متوالی موفق به دریافت تندیس نقره ای حمایت از مصرف کنندگان در سال 97 گردید.
این موفقیت بزرگ را به همه همکاران و شوفاژکاری های گرامی تبریک می گوییم.

با حضور شوفاژکار هفتمین کنفرانس سوخت و احتراق ایران برگزار شد 1396/11/29

هفتمین کنفرانس سوخت و احتراق ایران به پیشنهاد انجمن احتراق ایران و به همت دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سال 1396 در محل دانشگاه صنعتی شریف در تهران برگزارشد و شرکت شوفاژکار نیز به عنوان یکی از اسپانسرها در این رویداد حضور داشت.

شوفاژکار تولید کننده نمونه ملی در روز جهانی استاندارد معرفی شد 1396/07/26

امروزه استانداردها در همه اجزای زندگی شهری دخیل هستند. حضور مداوم استانداردها در زندگی شهری محدود به کالاها و خدمات روزمره نمی شود بلکه حوزه­ های مهم و کلانی مثل انرژی، حمل و نقل و فناوری اطلاعات را نیز در بر می‌گیرد. به عبارت دیگر، استانداردها دستورالعمل­‌های مهم برای تمامی جنبه­‌های زندگی از ساختمان­‌های با مصرف بهینه انرژی، حمل و نقل هوشمند، مدیریت پسماند تا ایجاد جوامع پایدار را آماده می­‌سازند.
 

کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری برگزار شد 1396/05/07

شرکت صنعتی شوفاژکار در این کنفرانس به عنوان اسپانسر اصلی حضور داشت. همچنین با برگزاری یک کارگاه آموزشی با عنوان "انتخاب مهندسی مناسب ترین سیستم های گرمایشی برای انواع ساختمان ها" در کنار این کنفرانس و استقبال بینظیر شرکت کنندگان و مهندسین مکانیک از این کارگاه آموزشی، حضور پررنگی در این کنفرانس داشت. در مراسم اختتامیه نیز شرکت صنعتی شوفاژکار، با سخنرانی جامع و کامل آقای مهندس علایی مدیرعامل محترم شرکت و با دریافت لوح تقدیر و تندیس مراسم، حمایت خود را از این کنفرانس اعلام کرد.

}

شرکت صنعتی شوفاژکار

در دهه 40 که خلاء وجود یک شرکت تأسیساتی در کل بازار مصرف ایران به خوبی احساس می شد سهامداران شرکت با درک این نیاز و با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند. بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیرساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت

تماس با ما
  • آدرس تهران _ خيابان آيت ا... طالقاني - بعد از خیابان مفتح - نبش خيابان ملک الشعراء بهار پلاک 180 – طبقه اول
  • تلفن 88305991,88309327
  • فکس 88309326
  • رایانامه info@chauffagekar.com
نظرات خود را با ما در میان بگذارید